Quarto So Seu!
Quarto So Seu! São Paulo hotel is gelegen op circa 10 minuten rijden van de Botanische Tuin van São Paulo en op ongeveer 2 km van de Botanische Tuinen van São Paulo.
Een korte wandeling brengt je naar Paroquia Santo Antonio de Santana Galvao, op loopafstand van ongeveer 6 minuten hiervandaan. De bed en breakfast ligt op ongeveer 6 km van het Parque da Mônica.
De kamers beschikken over een zitruimte en een eetgedeelte, uitgerust met een strijkijzer en strijkplank, evenals een flatscreen TV met satellietzenders. Ze bieden badkamers, voorzien van een apart toilet en een douche, aan.
Een van de nabijliggende eetgelegenheden is Pizzaria Sozza, op een klein stukje lopen van Quarto So Seu!.
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas7 km
- Treinstations
- Julio Prestes Train Station14 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Quarto So Seu! hotel uitchecken?
Klanten van Quarto So Seu! hotel moeten klaar zijn om om 15:00 uit te chechken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in Quarto So Seu! hotel?
De gemiddelde kamerprijs in Quarto So Seu! hotel is $37. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Kan ik een kamer boeken met een werkplek in Quarto So Seu! hotel?
Ja, sommige kamers hebben een werktafel in Quarto So Seu! hotel.